Zpět na výpis pozic

Vedoucí kanceláře výkonné ředitelky

Společnost 3E PROJEKT, a.s. podniká v oboru (nejen) gastronomie už téměř 20 let. Na začátku byli tři členové jedné rodiny, hodiny a hodiny nekončící práce, ale také schopnosti, odvaha a oddanost myšlence. A stejně jako kdysi, ani teď se neomezujeme pouze na jeden obor. Zastřešujeme síť podnikatelských aktivit, jako jsou gastronomické provozy, sítě restaurací, pohybujeme se ve světě pronájmu a správy nemovitostí, nových technologií, lokálních gastroprojektů i fúzování společností. Podařilo se nám spojit výhody rodinné firmy se stabilitou, zázemím a zkušenostmi velké společnosti.

Kariérní posun a růst je u nás nejen možný, ale také žádoucí. Jsme otevření novým nápadům, dáváme každému možnost využít svůj talent, nadání a schopnosti. Každý, kdo se připojí ke společnosti 3E PROJEKT, a.s. dostává příležitost být slyšet. Více informací o nás najdete na našich webových stránkách www.3eprojekt.cz.

Požadujeme

Už jste někdy měli příležitost spolupodílet se na vedení společnosti? Plnit úkoly majitelů společnosti? Mít na starosti svěřené agendy a ty si zpracovat od začátku do konce? My pro vás takovou příležitost máme. Naše společnost má široký záběr činností od gastro provozů, přes pivovarnictví a loterijní činnost a v neposlední řadě po správu nemovitostí, a to po celé ČR.

Co u nás budete dělat

  • Koordinovat tým odborných ředitelů
  • Vést právní agendu (kontrolovat smlouvy a komunikovat s firemním právníkem)
  • Řešit operativní záležitosti spojené s běžným chodem společnosti (státní správa nás zaměstnává neustále)
  • Spolupodílet se na obchodních plánech útvarů a strategii celé společnosti

Co my budeme dělat pro Vás

  • Nabízíme pozici, která Vám umožní profesně růst
  • Budete mít k ruce skvělé kolegy, kteří Vám pomohou poznat společnost
  • Oceníme (i finančně!) zodpovědnost a poctivou práci

Takže pokud jste...

...vysokoškolsky vzdělaní nejlépe v oboru práva, popř. ekonomiky a managementu
...máte praxi s obdobnými činnostmi (alespoň 5 let)
...máte profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti, důraz na efektivitu
...Vaše angličtina je na komunikativní úrovni
...aktivní řidič (sk. B)

ozvěte se nám. Pošlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat ohledně dohodnutí se na osobním setkání. Předpokládaný nástup je od května 2019, ale rádi si i na Vás počkáme.

Jak bude vypadat Váš nástup?

Nejprve se detailně seznámíte se všemi útvary a činnosti, prostě dokonale navnímáte celou společnost. Poté dostanete na starost vybrané právní agendy. Budete se aktivně účastnit porad vedení, budete v neustálém kontaktu s výkonnou ředitelkou a majiteli společnosti a začleníte se postupnými krůčky do celého dění ve společnosti. Stanete se pravou rukou majitelů společnosti s kompetencemi a zodpovědností k plnění úkolů a budete mít jejich podporu.


Přejít na seznam pozic

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás:

Marcela Olchavová

mobil 733 229 469

Nebo prostřednictvím formuláře

Proč s námi

Největší motivací, která zaštiťuje filozofii společnosti 3E PROJEKT, je pocit uspokojení z dobře odvedené práce. A dobrou práci neodvedeme bez dobrých lidí. V našich zaměstnancích umíme rozpoznat talent, potenciál a možnosti. A dáváme prostor je rozvíjet. Respektujeme osobnost a limity, oceníme úspěch i snahu, poctivou práci i dobré nápady. Díky rozsahu aktivit společnosti 3E PROJEKT hledáme do svého týmu řadu profesí a v každé z nich máte možnost vyniknout. Můžete zůstat na místě, které se vám líbí, stejně tak můžete růst.

Zastřešujeme čtyři hlavní oblasti podnikání – gastronomii, zábavu, nemovitosti a technologie. Ale k profesionalitě zastáváme jednotný postoj. Spokojený zaměstnanec odvádí dobrou práci. A jedině tak můžou být spokojení všichni. Nechte se inspirovat příběhy některých našich zaměstnanců, možná najdete ten správný impuls i pro svůj vlastní nový začátek.

Šárka Macurová

výkonná ředitelka

 

Během mé pracovní historie ve společnosti 3E PROJEKT, která se teď už počítá na desítky let, jsem si prošla zajímavou cestou. Mohlo by se zdát, že od řadové účetní k vrcholnému managementu je daleko, ale všechno šlo tak přirozeně, jak jen mohlo. Díky vynikajícím profesionálním vztahům jsem postupem času získávala důvěru a dostávala stále více a více úkolů, které se sice nedají popsat jako konkrétní pracovní pozice, ale celé poslání bylo jasné – chtěla jsem (a stále chci) pro firmu dělat to, co je v jejím zájmu, co je potřeba a s čím jen mohu pomoct. Po restrukturalizaci firmy jsem se ujala místa výkonné ředitelky, ale to samé bych dělala, i kdybych měla na vizitce jen své jméno, ne funkci. Vážím si důvěry majitelů, a jsem přesvědčená o tom, že jsme skvělá firma plná skvělých lidí.

Jan Gotowicki

ředitel útvaru loterie

Pro společnost 3E PROJEKT pracuji od jejího založení, i když jsem začínal na úplně jiné pozici, než jakou zastávám dnes. Jsem rád, že majitelé rozpoznali mé ambice dříve než já sám a dali mi prostor rozvinout potenciál. Díky postupnému růstu jsem se naučil mnoha dovednostem, manažerským, obchodním, lidským, vnímám svět ve více souvislostech. Nejvíc mě motivuje fakt, že mám prostor prodiskutovat a uskutečnit své nápady a vidět, že jsou úspěšné. Těší mě vidět, jak se daří našim obchodním partnerům, jak jsme si prospěšní, jak rostou naši zaměstnanci i já. A přes veškeré nasazení, které je třeba do práce vkládat, za nic bych neměnil.

Martin Grygar

šéfkuchař

Má pracovní kariéra byla a je pestrá, jako kuchař a šéfkuchař jsem se chytal všech příležitostí, ve kterých jsem viděl potenciál se něco naučit. Je překvapivé, že je poměrně těžké najít místo, kde bych všechny ty zkušenosti mohl doopravdy zúročit, vždycky jsem chtěl dělat svou práci tak, jak nejlépe umím. Takovou příležitost jsem dostal v 3E PROJEKTu, konkrétně v Řemeslném pivovaru Morava. Nepracujeme s polotovary, vše si děláme sami. Mám kolem sebe tým skvělých a dobře motivovaných lidí, což je z časti zázrak najít. A ke všemu mám příležitost stát u zrodu nových projektů, podílet se na jejich strategiích, plánování, vybavení, realizaci. Kuchařinu miluju, je to můj život. A mám příležitost ho žít naplno.

Martina Dospělová

manažer oddělení obchodu

Do společnosti 3E PROJEKT jsem nastoupila jako sekretářka. Žádná výzva mi ale není cizí, ráda se učím nové věci a s prací nejsem spokojená, dokud ji neodvádím na sto procent. Dostala jsem tedy příležitost zorientovat se v pro mě naprosto novém oboru a další příležitosti dostávám neustále. Pracovní postup i rozvoj závisí na mém vlastním přístupu, všichni tady pro něj máme ty nejlepší možné podmínky. K tomu všemu si ještě i naši nadřízení najdou čas se za námi zastavit a vyzvědět, jak jsme spokojení a co by mohlo být třeba lepší. Pracuji v kolektivu schopných, dobrých a pracovitých lidí, na svou práci, oddělení, kolegy a celou firmu jsem pyšná. Spolu s 3E PROJEKTEM jsem si pracovně prožila téměř celou dekádu. A minimálně ještě v další jednu doufám.

Jaroslava Škrabálková

manažer provozu loterií

Ve společnosti 3E PROJEKT se pomalu naplňuje má první pracovní dekáda. Nastoupila jsem na pozici sekretářky, starala jsem se hlavně o administrativu. Postupem času jsem se vypracovala na manažerskou pozici v provozu. Má pracovní náplň tak už zahrnuje více odpovědnosti, od koordinace zaměstnanců po jednání s největšími dodavateli zábavní techniky a partnery. Na práci v 3E PROJEKT, a.s. se mi líbí všechno. Každý den. Každý malý úspěch, každé vydařené jednání, každý splněný úkol. Svou pracovní kariéru si už bez 3E PROJEKTU neumím představit, až jednou půjdu do důchodu, chtěla bych tady dělat aspoň kronikářku a archivářku.

Společnost 3E Projekt, a.s. od 1. 2. 2017 zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004532 a názvem Rozvoj zaměstnanců v 3E Projekt, a.s. V rámci projektu jsou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností, technického a jiného odborného vzdělávání, účetní ekonomické a právní kurzy a další. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. V projektu je podpořeno 64 školících se osob. Projekt je financován Evropskou unií přes Operační program Zaměstnanost.