Zpět na výpis pozic

Číšník/servírka do Jihočeské pivnice (Příbram)

Plat: 17 000 až 22 000 Kč

Naše společnost 3E PROJEKT, a.s. je provozovatelem i majitelem Jihočeské pivnice na ulici Čechovská 56 v Příbrami.  Jsme na trhu již více než 20 let. Zabýváme se provozováním restaurací, barů a heren. V této pivnici nabízíme hostům příjemné prostředí s milou obsluhou, dobrým pivem a vše, co k tomu patří.

Požadujeme

Pro naši Jihočeskou pivnici hledáme posilu do obsluhy.

Co u nás budete dělat?

 • Budete se starat o své hosty (každý má rád profesionální servis, když obsluha umí si se vším poradit)
 • Nosit jim správně orosené pivo, alko i nealko
 • Budete pracovat v režimu dlouhý krátký týden
 • Udržovat pořádek po hostech (sklidit ze stolu a o ostatní se postarají kolegyně uklízečky)
 • Bavit se a radovat při práci :)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

 • Mít praxi s obsluhou hostů alespoň rok (i praxe v rámci vyučení se počítá)
 • Výhodou pro Vás bude znalost práce s registrační pokladnou, rádi Vás  ale zaučíme
 • Chuť do práce a spolehlivost

Co my budeme dělat pro vás:

 • Zaplatíme Vám 17 000 - 22 000 Kč měsíčně (za práci přesčas dostanete peníze navíc)
 • Platíme veškeré příplatky za víkendovou práci, noční a státní svátky
 • Budete mít za každou odpracovanou směnu stravenku v hodnotě 100 Kč (zhruba 1 tis Kč čistého měsíčně navíc)
 • Budete mít možnost absolvovat různá školení (škola čepování piva, baristické kurzy, ....)
 • Jezdíme na firemní víkend, kde se můžete potkat s kolegy i z jiných provozoven
 • Budeme vám naslouchat a vyzkoušíme vaše nápady
 • Oceníme (i finančně!) zodpovědnost a poctivou práci
 • Příjemní kolegové, kteří Vám rádi pomůžou, zaškolí a poradí
 • Nástup ihned nebo po domluvě.

Takže pokud jste...
... pracovití, zodpovědní a komunikativní
...máte rádi pivo a práci s lidmi
ozvěte se nám, napište nám email nebo volejte Jirkovi Fichtnerovi 724 039 995.


Přejít na seznam pozic

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás:

Jiří Fichtner
mobil 724 039 995

Nebo prostřednictvím formuláře

Proč s námi

Největší motivací, která zaštiťuje filozofii společnosti 3E PROJEKT, je pocit uspokojení z dobře odvedené práce. A dobrou práci neodvedeme bez dobrých lidí. V našich zaměstnancích umíme rozpoznat talent, potenciál a možnosti. A dáváme prostor je rozvíjet. Respektujeme osobnost a limity, oceníme úspěch i snahu, poctivou práci i dobré nápady. Díky rozsahu aktivit společnosti 3E PROJEKT hledáme do svého týmu řadu profesí a v každé z nich máte možnost vyniknout. Můžete zůstat na místě, které se vám líbí, stejně tak můžete růst.

Zastřešujeme čtyři hlavní oblasti podnikání – gastronomii, zábavu, nemovitosti a technologie. Ale k profesionalitě zastáváme jednotný postoj. Spokojený zaměstnanec odvádí dobrou práci. A jedině tak můžou být spokojení všichni. Nechte se inspirovat příběhy některých našich zaměstnanců, možná najdete ten správný impuls i pro svůj vlastní nový začátek.

Šárka Macurová

výkonná ředitelka

 

Během mé pracovní historie ve společnosti 3E PROJEKT, která se teď už počítá na desítky let, jsem si prošla zajímavou cestou. Mohlo by se zdát, že od řadové účetní k vrcholnému managementu je daleko, ale všechno šlo tak přirozeně, jak jen mohlo. Díky vynikajícím profesionálním vztahům jsem postupem času získávala důvěru a dostávala stále více a více úkolů, které se sice nedají popsat jako konkrétní pracovní pozice, ale celé poslání bylo jasné – chtěla jsem (a stále chci) pro firmu dělat to, co je v jejím zájmu, co je potřeba a s čím jen mohu pomoct. Po restrukturalizaci firmy jsem se ujala místa výkonné ředitelky, ale to samé bych dělala, i kdybych měla na vizitce jen své jméno, ne funkci. Vážím si důvěry majitelů, a jsem přesvědčená o tom, že jsme skvělá firma plná skvělých lidí.

Jan Gotowicki

ředitel útvaru loterie

Pro společnost 3E PROJEKT pracuji od jejího založení, i když jsem začínal na úplně jiné pozici, než jakou zastávám dnes. Jsem rád, že majitelé rozpoznali mé ambice dříve než já sám a dali mi prostor rozvinout potenciál. Díky postupnému růstu jsem se naučil mnoha dovednostem, manažerským, obchodním, lidským, vnímám svět ve více souvislostech. Nejvíc mě motivuje fakt, že mám prostor prodiskutovat a uskutečnit své nápady a vidět, že jsou úspěšné. Těší mě vidět, jak se daří našim obchodním partnerům, jak jsme si prospěšní, jak rostou naši zaměstnanci i já. A přes veškeré nasazení, které je třeba do práce vkládat, za nic bych neměnil.

Martin Grygar

šéfkuchař

Má pracovní kariéra byla a je pestrá, jako kuchař a šéfkuchař jsem se chytal všech příležitostí, ve kterých jsem viděl potenciál se něco naučit. Je překvapivé, že je poměrně těžké najít místo, kde bych všechny ty zkušenosti mohl doopravdy zúročit, vždycky jsem chtěl dělat svou práci tak, jak nejlépe umím. Takovou příležitost jsem dostal v 3E PROJEKTu, konkrétně v Řemeslném pivovaru Morava. Nepracujeme s polotovary, vše si děláme sami. Mám kolem sebe tým skvělých a dobře motivovaných lidí, což je z časti zázrak najít. A ke všemu mám příležitost stát u zrodu nových projektů, podílet se na jejich strategiích, plánování, vybavení, realizaci. Kuchařinu miluju, je to můj život. A mám příležitost ho žít naplno.

Martina Dospělová

manažer oddělení obchodu

Do společnosti 3E PROJEKT jsem nastoupila jako sekretářka. Žádná výzva mi ale není cizí, ráda se učím nové věci a s prací nejsem spokojená, dokud ji neodvádím na sto procent. Dostala jsem tedy příležitost zorientovat se v pro mě naprosto novém oboru a další příležitosti dostávám neustále. Pracovní postup i rozvoj závisí na mém vlastním přístupu, všichni tady pro něj máme ty nejlepší možné podmínky. K tomu všemu si ještě i naši nadřízení najdou čas se za námi zastavit a vyzvědět, jak jsme spokojení a co by mohlo být třeba lepší. Pracuji v kolektivu schopných, dobrých a pracovitých lidí, na svou práci, oddělení, kolegy a celou firmu jsem pyšná. Spolu s 3E PROJEKTEM jsem si pracovně prožila téměř celou dekádu. A minimálně ještě v další jednu doufám.

Jaroslava Škrabálková

manažer provozu loterií

Ve společnosti 3E PROJEKT se pomalu naplňuje má první pracovní dekáda. Nastoupila jsem na pozici sekretářky, starala jsem se hlavně o administrativu. Postupem času jsem se vypracovala na manažerskou pozici v provozu. Má pracovní náplň tak už zahrnuje více odpovědnosti, od koordinace zaměstnanců po jednání s největšími dodavateli zábavní techniky a partnery. Na práci v 3E PROJEKT, a.s. se mi líbí všechno. Každý den. Každý malý úspěch, každé vydařené jednání, každý splněný úkol. Svou pracovní kariéru si už bez 3E PROJEKTU neumím představit, až jednou půjdu do důchodu, chtěla bych tady dělat aspoň kronikářku a archivářku.

Společnost 3E Projekt, a.s. od 1. 2. 2017 zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004532 a názvem Rozvoj zaměstnanců v 3E Projekt, a.s. V rámci projektu jsou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností, technického a jiného odborného vzdělávání, účetní ekonomické a právní kurzy a další. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. V projektu je podpořeno 64 školících se osob. Projekt je financován Evropskou unií přes Operační program Zaměstnanost.