Zpět na výpis pozic

Ambiciózní kuchař/ka restaurace Bowling Park (Ostrava-Hrabůvka)

Plat: 26 000 až 31 000 Kč

3E PROJEKT, a.s. podniká nejen v gastronomii už více než 20 let. Na začátku byli tři členové jedné rodiny a jejich smělé vize a odhodlání. Díky tomu se dnes věnujeme řadě aktivit, jako jsou moderní restaurace Sbeerka a Palouk, minipivovar Morava, síť pivnic Šatlava a herny a casina San Marco. Pronajímáme a spravujeme nemovitosti a investujeme do nových technologií i lokálních gastroprojektů.

Vítáme nové nápady, všem kolegům dáváme možnost využít svůj talent, nadání a schopnosti. Protože každý člen našeho týmu dostává příležitost být slyšet.

 

Požadujeme

Jmenuji se Martin Grygar, osobně garantuji kvalitu kuchyně restaurací, které patří do správy naší firmy. Několik následujících měsíců budu šéfovat kuchyni zrekonstruované restaurace Bowling Park v Ostravě - Hrabůvce. Při rekonstrukci jsme vytvořili atraktivní prostor a postavili novou skvěle vybavenou moderní kuchyni. Do nového kuchařského týmu hledám parťáka, který mi pomůže kuchyni rozjet a vezme ji za svou.

Požadujeme

Můj kuchař

 • Miluje vaření
 • Má hlavu plnou nápadů
 • Rád se učí novým věcem
 • Stojí si za kvalitou jím připravovaných pokrmů
 • Vařil v restauraci alespoň 3 roky

Kuchař v mém týmu

 • Chce být mým parťákem při kreativní přípravě nových jídel
 • Je spolehlivý a ví, že nejlepší věci vznikají v dobře fungujícím týmu
 • Chápe, že není nic lepšího než pochvala od hostů
 • Umí občas zabrat přesčas, protože ví, že za to bude férově odměněn
 • Nebojí se odpovědnosti a má ambici stát se šéfkuchařem

Odměnu kuchaře tvoří

 • Mzda 31 000 Kč měsíčně po zaučení (za běžný pracovní fond)
 • Placené přesčasy
 • Příplatky za státní svátky a víkendy
 • Placená a čerpaná dovolená pro odpočinek je samozřejmostí
 • Stravenkový paušál
 • MultiSport karta
 • Zaměstnanecké slevy

Myslíš si, že by se ti u nás v Bowling Parku mohlo líbit a chtěl bys s námi pracovat? Pokud ano, pošli mi životopis a třeba se hned domluvíme na zkušební směnu. Pak už to půjde jako po drátkách.

Více o naší firmě najdeš na www.3eprojekt.cz a o našich lidech na www.3ekariera.cz.


Přejít na seznam pozic

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás:

Martin Grygar

mobil 725 586 649

Nebo prostřednictvím formuláře

Proč s námi

Největší motivací, která zaštiťuje filozofii společnosti 3E PROJEKT, je pocit uspokojení z dobře odvedené práce. A dobrou práci neodvedeme bez dobrých lidí. V našich zaměstnancích umíme rozpoznat talent, potenciál a možnosti. A dáváme prostor je rozvíjet. Respektujeme osobnost a limity, oceníme úspěch i snahu, poctivou práci i dobré nápady. Díky rozsahu aktivit společnosti 3E PROJEKT hledáme do svého týmu řadu profesí a v každé z nich máte možnost vyniknout. Můžete zůstat na místě, které se vám líbí, stejně tak můžete růst.

Zastřešujeme čtyři hlavní oblasti podnikání – gastronomii, zábavu, nemovitosti a technologie. Ale k profesionalitě zastáváme jednotný postoj. Spokojený zaměstnanec odvádí dobrou práci. A jedině tak můžou být spokojení všichni. Nechte se inspirovat příběhy některých našich zaměstnanců, možná najdete ten správný impuls i pro svůj vlastní nový začátek.

Šárka Macurová

výkonná ředitelka

 

Během mé pracovní historie ve společnosti 3E PROJEKT, která se teď už počítá na desítky let, jsem si prošla zajímavou cestou. Mohlo by se zdát, že od řadové účetní k vrcholnému managementu je daleko, ale všechno šlo tak přirozeně, jak jen mohlo. Díky vynikajícím profesionálním vztahům jsem postupem času získávala důvěru a dostávala stále více a více úkolů, které se sice nedají popsat jako konkrétní pracovní pozice, ale celé poslání bylo jasné – chtěla jsem (a stále chci) pro firmu dělat to, co je v jejím zájmu, co je potřeba a s čím jen mohu pomoct. Po restrukturalizaci firmy jsem se ujala místa výkonné ředitelky, ale to samé bych dělala, i kdybych měla na vizitce jen své jméno, ne funkci. Vážím si důvěry majitelů, a jsem přesvědčená o tom, že jsme skvělá firma plná skvělých lidí.

Jan Gotowicki

ředitel útvaru loterie

Pro společnost 3E PROJEKT pracuji od jejího založení, i když jsem začínal na úplně jiné pozici, než jakou zastávám dnes. Jsem rád, že majitelé rozpoznali mé ambice dříve než já sám a dali mi prostor rozvinout potenciál. Díky postupnému růstu jsem se naučil mnoha dovednostem, manažerským, obchodním, lidským, vnímám svět ve více souvislostech. Nejvíc mě motivuje fakt, že mám prostor prodiskutovat a uskutečnit své nápady a vidět, že jsou úspěšné. Těší mě vidět, jak se daří našim obchodním partnerům, jak jsme si prospěšní, jak rostou naši zaměstnanci i já. A přes veškeré nasazení, které je třeba do práce vkládat, za nic bych neměnil.

Martin Grygar

Executive Chef

Má pestrá pracovní kariéra nabrala v 3E PROJEKTu pořádný spád. Jako kuchař a šéfkuchař jsem se chytal všech příležitostí, ve kterých jsem viděl potenciál něco se naučit. Vždycky jsem chtěl dělat svou práci tak, jak nejlépe umím. Opravdu velkou příležitost jsem dostal až ve 3E PROJEKTu, nejprve jako šéfkuchař v Řemeslném pivovaru Morava, poté v moderní restauraci SBEERKA a nyní mám na starosti vedení šéfkuchařů, metodické školení týmů v kuchyni a kreativní skladbu jídelních lístků desítek restaurací, které provozujeme. Baví mě to. Každý den!

Martina Dospělová

ředitelka útvaru gastro

Do společnosti 3E PROJEKT jsem nastoupila jako sekretářka. Žádná výzva mi ale není cizí, ráda se učím nové věci a s prací nejsem spokojená, dokud ji neodvádím na sto procent. Dostala jsem tedy příležitost zorientovat se v pro mě naprosto novém oboru a další příležitosti dostávám neustále. Pracovní postup i rozvoj závisí na mém vlastním přístupu, všichni tady pro něj máme ty nejlepší možné podmínky. K tomu všemu si ještě i naši nadřízení najdou čas se za námi zastavit a vyzvědět, jak jsme spokojení a co by mohlo být třeba lepší. Pracuji v kolektivu schopných, dobrých a pracovitých lidí, na svou práci, oddělení, kolegy a celou firmu jsem pyšná. Spolu s 3E PROJEKTEM jsem si pracovně prožila téměř celou dekádu. A minimálně ještě v další jednu doufám.

Jaroslava Škrabálková

interní auditor

Ve společnosti 3E PROJEKT se pomalu naplňuje má první pracovní dekáda. Nastoupila jsem na pozici sekretářky, starala jsem se hlavně o administrativu. Postupem času jsem se vypracovala na manažerskou pozici v provozu, a to zástupce ředitele útvaru Loterií. Má pracovní náplň tak už zahrnovala více odpovědnosti, od koordinace zaměstnanců po jednání s největšími dodavateli zábavní techniky a partnery. Nově jsem začala pracovat na pozici interního auditora s tím, že vše, co jsem se naučila, můžu formou práce se všemi útvary předávat při interním auditu. Nastavovat nové procesy, navrhovat optimalizace činností, prostě být všude tam, kde je třeba něco vylepšit. Na práci v 3E PROJEKT, a.s. se mi líbí všechno. Každý den. Každý malý úspěch, každé vydařené jednání, každý splněný úkol. Svou pracovní kariéru si už bez 3E PROJEKTU neumím představit, až jednou půjdu do důchodu, chtěla bych tady dělat aspoň kronikářku a archivářku.

Společnost 3E Projekt, a.s. od 1. 2. 2017 zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004532 a názvem Rozvoj zaměstnanců v 3E Projekt, a.s. V rámci projektu jsou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností, technického a jiného odborného vzdělávání, účetní ekonomické a právní kurzy a další. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. V projektu je podpořeno 64 školících se osob. Projekt je financován Evropskou unií přes Operační program Zaměstnanost.